HOŞGÖR ANAOKULU ORYANTASYON EĞİTİMİ

Hoşgör Hayriye Özbudak Anaokulu tarafından öğrencilerin, okula başlamadan önce anne ve babaları ile aile büyüklerinin okul öncesi eğitimi hakkında bilgilendirilmesi için oryantasyon programı yapıldı.

Düzenlenen programda velilere okul yöneticisi tarafından merak ettikleri sorular, endişe duydukları konular hakkında gerekli bilgiler aktarıldı.

2015 tarihinde açılan okulun her yıl başarısına, kalitesine ve çocuklara vermiş olduğu önemi artırarak bugünlere geldi. Biz bu eğitim öğretim yılını sizlerle birlikte her yıldan daha fazla çalışarak, her yıldan daha fazla başarılı olarak yürüteceğiz. Elbette ki çocuklar bizim değerlerimiz. En önemli varlıklarımız.

Amacımız, profesyonel eğiticileri ve idarî personeli ile huzurla çocuğunuzu teslim edebileceğiniz güvenli, hijyenik, organik besin, kaliteli, rahat, eğlenceli bir eğitim ortamı  hazırlamaktır. Parolamız: “gözünüz arkada kalmasın, çocuğunuz çocuğumuzdur” MULTİBEM (Çoklu Boğaziçi Eğitim Modeli) ilk kez Gaziantep şehrimizde okulumuz tarafından uygulanmaktadır. Montessori eğitimi + değerler eğitimi + millî eğitimi birleştiriyoruz. DOKUN-HİSSET-ÖĞREN merkezli eğlenerek ve oynatarak okul öncesi eğitimi verilir. “Hayatın içinden eğitim” verilir.” dedi.